Sortiment Velkoobchod

Nejširší možná nabídka okrasných rostlin

Nabídka naší společnosti pro velkoobchodní prodej představuje nejširší možný sortiment rostlinného materiálu který je v okrasných školkách k dispozici. Ať už se jedná o projekty soukromých zahrad, veřejných prostranství měst a vesnic, parků, izolační zeleně nebo rozsáhlých výsadeb v krajině. Na každou Vaši poptávku jsme připraveni vytvořit komplexní, jedinečnou nabídku.  Od trvalek a prostokořených keřů do krajiny až po alejové stromy, solitéry a topiary. To vše v široké škále velikostí a provedení.

Díky bohatému portfoliu našich evropských a domácích dodavatelů jsme schopni pro Vás zajistit kromě běžných objednávek také - sortimentem nebo objemem- mimořádné  dodávky rostlinného materiálu. Následující přehled Vám umožní lepší orientaci v naší nabídce.

Svým klientům se snažíme nabídnout efektivní servis. K rostlinnému materiálu nabízíme vše, co je k realizaci potřeba (kůly, podzemní kotvení, bandáž kmene, mulčovací textilie, travní osiva, hnojiva a substráty atd.). Vše vám tak přijede na jednom autě až na místo výsadby.

Třídění a měření velikostí rostlin a kvalita dodávaných rostlin odpovídá ČSN 464902-1 a dalším oborovým normám a zvyklostem.