Přiveďte si sebou svého klienta

   Přiveďte si sebou svého klienta.

Cash & Carry je určeno výhradně profesionálům, a nakoupit tak u nás mohou pouze registrované zahradnické firmy. Přímý prodej neregistrovaným osobám je vyloučen. Na základě podnětů od vás, našich zákazníků, jsme však v roce 2014 realizovali významnou změnu v systému prodeje. Rostliny v prodejně v Bříství jsme označili maloobchodní cenou. Proč maloobchodní? Můžete si k nám přivést svého klienta (investora). Ze zkušeností je zřejmé, že osobní výběr s investorem může být především u větších solitér velkou výhodou a můžete se tak vyhnout řadě nedorozumění. Investor často také nakoupí víc, než měl původně v úmyslu, protože u rostlin „nakupují oči“. Předem znáte velkoobchodní rabat i množstevní slevu (velkoobchodní cenu).

Podmínkou pro vstup vašeho zákazníka (investora) do prodejny Cash & Carry v Bříství je, že ho k nám doprovodíte a pomůžete mu s výběrem. Vy znáte klienta a jeho možnosti, znáte zahradu, projekt, podmínky na stanovišti, a proto můžete fundovaně poradit.

Pokud vás tento systém zaujal, bližší informace se dozvíte od prodejního personálu střediska. Rovněž nás zajímá váš názor a zkušenosti a za vaše připomínky a nové podněty jsme vděční.