Proč u nás nakupovat

Široký, stálý a přehledně uspořádaný sortiment

Na jednom místě pro vás kompletujeme nabídku špičkových produktů z většiny zahradnických oblastí v Evropě i České republice. Na prodejní ploše najdete průřez sortimentem okrasných rostlin od trvalek
přes listnaté a jehličnaté keře až po alejové stromy a solitéry. Naší snahou je, aby každý sortiment měl
na ploše své stálé místo a byl podle agrotechnických možností průběžně k dispozici.

Sortiment rostlin je doplněn výběrem dalších produktů potřebných při zahradnických realizacích. Nabízíme zde travní osiva, hnojiva, podzemní kotvení stromů, kůly a mnoho dalšího. Naší snahou je, abyste vše mohli pořídit „pod jednou střechou“: ONE-STOP-SHOP

Rychlost nákupu

Všechny rostliny jsou označeny štítkem s názvem, velikostí a cenou. Označení čárovým kódem umožňuje rychlé vystavení dodacího listu a faktury. Nákup na prodejní ploše je „samoobslužný“. V případě potřeby je k dispozici vyškolený personál.

Ideální dostupnost

Cash & Carry v Bříství je dobře dostupné nejen z hlavního města (cca 10 min z okraje Prahy), ale současně z celé oblasti středních a východních Čech. Díky napojení dálnice D 11 na městský okruh a páteřní dálniční systém i z celé České republiky.

Malá nákupní množství

Velká výhoda pro odběratele v Cash & Carry spočívá v možnosti odebrat velmi malá množství. Podle druhu zboží to mohou být jednotlivé kusy nebo prodejní jednotky. Respektujeme tím vaše možnosti při realizaci malých projektů.

Pouze pro profesionální zahradníky

Přímý prodej soukromým (neregistrovaným) osobám je u nás vyloučen. Registrovat se u nás může pouze profesionální zahradník nebo zahradnická firma. Své klienty (investory) si však můžete vzít s sebou, pokud mají zájem si své zboží přímo vybrat. Umožňuje to systém cenových hladin a velkoobchodních rabatů.

Poradenství a servis

K dispozici je vám neustále profesionální tým pracovníků, kteří vám v případě potřeby rádi poradí při výběru rostlin a při nakládce ochotně pomohou. Na přání vám zboží přivezeme za výhodných podmínek až na místo výsadby.

Zážitek z nákupu

Od počátku je naší snahou vytvořit prodejní zahradu, která bude nejenom vysoce efektivní, ale i příjemná. Doufáme, že pro každého zahradníka bude návštěva v Bříství inspirací a zároveň potěšením při výběru rostlin.

Možnost realizovat zakázky během letních měsíců.

Vše na jednom místě

Rychlost nákupu

Široký stálý sortiment

Kvalifikovaný pohotový personál