Trávníky

 

Aktuality

Reference

Články

Odkazy

Maloobchod

 

www.barenbrug.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                 

ADAM – zahradnická, a.s. je specializovanou velkoobchodní společností nabízející mimo jiné ucelenou produktovou řadu nazvanou Adam – TRÁVNÍKY.

Již v roce 1995 jsme začali na českém trhu nabízet široký sortiment travních osiv holandské firmy Barenbrug. Poptávka klientů a rozvoj trhu nás na přelomu století vedl k rozšíření nabídky o trávníková hnojiva a rozmetadla hnojiv, následně i o dovoz travních drnů pro různé účely od rodinných zahrad přes veřejné plochy až po profesionální sportoviště. V roce 2007 jsme také začali testovat výrobky francouzské firmy PRP technologies pro travnaté plochy. Výsledky těchto testů byly tak překvapující, že tyto produkty byly již na jaře 2008 nabídnuty našim klientů ke zlepšení kvality jejich travních porostů. Ve stejném roce byly do naší produktové řady zařazeny i substráty a rašeliny. Zatím posledním krokem byla snaha nabídnout našim klientům kromě travních drnů stále populárnější rozchodníkové rohože Sedum. Naší snahou je nabízet svým zákazníkům kvalitní produkty, u nichž jsme schopni zajistit vysokou míru servisu a poradenství. To nám také umožňuje vytvářet dlouhodobé, úzké vztahy s našimi dodavateli i odběrateli.

 

Špičková travní osiva / Dlouhodobě působící hnojiva / Organo-minerální hnojiva / Aktivátory vitálních funkcí půdy a rostlin / Travní drny / Rozchodníkové rohože / Substráty a rašeliny / Rozmetadla hnojiv

 

Poradenství / Plány hnojení / Doprava

 

Jsme vám k dispozici na dvou střediscích:        Centrála – Lelekovice u Brna
                                                                           
Distribuční místo – Bříství u Prahy.

 

GOLFOVÁ HŘIŠTĚ – FOTBALOVÉ TRÁVNÍKY – VEŘEJNÁ ZELEŇ – SOUKROMÉ ZAHRADY – DOPRAVNÍ STAVBY – REKULTIVACE