Cash & carry

online vstup do C&C
kliknutím zjistíte aktuální sortiment a cenu zboží na skladě v Bříství

Stavte se u nás pro rostliny v airpotech a kontejnerech, doplníte jimi své objednávky balových stromů a Váš seznam rostlin pro realizace bude kompletní.

 Přihlášení (registrace).
Pokud jste profesionální zahradník a zajímají Vás ceny, akční nabídky a podobně, pak neváhejte a zaregistrujte se.Rozšířili jsme pro Vás nabídku doplňkového sortimentu k výsadbám o závlahový systém Aquamax, ochranu kmene TreeProtector a protikořenící folii RootControl.
Ceník doplňkového sortimentu

   www.barenbrug.cz

Provozní doba:
Bříství  7,30- 16,00

 

 


Děkujeme všem našim zákazníkům, kteří zavítali na podzimní setkání do našeho Cash&Carry v Bříství, kde kromě podzimního punče byla nachystána prodejna plná krásných rostlin pro podzimní realizace. Těšíme se na další setkání na jaře 2018 a přejeme všem úspěšnou podzimní sezonu.

                                                                            více

Na ploše 2 ha nabízíme široký sortiment rostlinného materiálu a doplňkového zboží připravený okamžitě k prodeji, který umožní realizovat rychle a efektivně malé a střední zahradnické projekty.

Přijedete – vyberete – zaplatíte – naložíte – odvezete.

 

                                                                          

Cash&Carry ON LINE

Nově jsme pro naše registrované zákazníky připravili virtuální ON LINE vstup do Cash&Carry v Bříství. Zde můžete zjistit aktuální sortiment zboží na skladě a jeho cenu. U vybraného sortimentu budeme postupně doplňovat a aktualizovat fotodokumentaci nabízených rostlin. Je to místo, kde budete moci v pohodlí svého domova promyslet a připravit svou objednávku. 

Proč nakupovat v Cash & Carry

Široký, stálý a přehledně uspořádaný sortiment / Rychlost nákupu / Ideální dostupnost / Malá nákupní množství / Pouze pro profesionální zahradníky / Poradenství a servis / Zážitek z nákupu / Vše na jednom místě / Možnost realizovat v letních měsících

Přiveďte si do Cash & Carry svého klienta

Především u rostlinného materiálu platí, že „vybírají oči“. Zavedení cenových hladin umožňuje zahradnickým firmám přivést do našeho Cash & Carry své investory (klienty).